Tipo90 Yatırım Bonusu

Bonus

Tipo90 Yatırım Bonusu

Yatırım bonusu ne kadar çok olursa o siteden kazancınızı çekme riskinizin artığını bilmenizi isteyerek yazımıza başlamak istedik. Biliyoruz ki okuma sorunu yaşayan bir toplumuz ve ne yazık ki yazı içeriğin de anlatmak istediklerimize gelmeden okumaya son verebileceğinizi biliyoruz.

Biliyoruz diyoruz çünkü bunu biz uydurmuyoruz. Yapılan araştırmalardan sonra ortaya çıkan sonuçların üzerine bunu söyleyebiliyoruz. Yoksa bizler nereden bilebiliriz ve emin olup da bu kadar net konuşabiliriz

Ne kadar çok bonus veriliyor ise o kadar çok çekim riskiniz var !

Evet ne yazık ki bu slogan doğru bir tespit üzerine söyleniyor. Ne yazık ki tipo90 şirketi olarak bize gelen üyelerimizin daha önce oynadıkları oyun sitelerinde yaşadıkları sorunların en başın da çekim sorunu geliyor. Ardından yaptığımız bu sorun yaşayan üyeler üzerinde ki araştırmalarımız da, sorun yaşadıkları sitelerin neredeyse  %90’ın da her yatırım da yüksem bonuslar alıyor olmaları dikkatimizi çekti.

Yaptığımız küçük çaplı anket araştırması sonucun da %100 bonus veren sitelerin neredeyse tamamı çekim işlemleri sırasın da sorun çıkarmışlar ve ne yazık ki bir çok oyun sever mağdur olmuş. Yıllardır bu bonus sorununu sitemizde anlatmaya çalışıyoruz ama ne yazık ki her bir oyun severe ulaşmamız mümkün değil. Bir kişiye bile ulaşabilirsek ne mutlu bize.

Üye olup ilk yatırım yapan üyelerimize %100 bonus veriyoruz.

Evet bizde %100 bonus verebiliyoruz. Zaman zaman %100 bonus verilebilir. Fakat bu bonus miktarı her yatırım yada sıkça veriliyor ise mutlaka o sitede sorun vardır. Tipo90 sitesi olarak bizler de zaman zaman %100 bonusu veriyoruz.

Tipo90 haftalık muhasebe yapar ve şirket kazancına göre bonus olarak geri dağıtır

Şirketimiz bünyesin de alınan bir karar ile birlikte şirketimizin haftalık kazanç yüzdesi sabitlenmiştir. Eğer bu kazanç oranı sabitlenen yüzde oranından aşağıda olduğun da normal bonuslar üyelere sunulur. Eğer o hafta belirlenen kar oranından daha yüksek bir oran kazanılmış ise bu oran bonus olarak üyelerimize bir sonraki hafta geri dağıtılır. Şirketimizin bonus dağıtım stratejisi bu şekildedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Romania W Smith

We carry out any projects with our
hearts and are not afraid
of difficulties!