Tipo90 whatsapp

whatsapp

Tipo90 whatsapp

Tipo90 oyun sitesin google.com ve sosyal ağlar üzerinden bir çok whatsapp numarası vardır. Fakat bu numaraların hiç biri bize ait değildir. Tipo90tr.com olarak kullanmış olduğumuz tek whatsapp numaramız sitenin alt köşesin de bulunan whatsapp butonu üzerinden bulunan numaradır. Bu numaradan başka bir numaramız yoktur

Whatsapp numaralarımız değişebilir fakat siz üyelerimize anlık olarak yeni numaramızı iletiriz

Ne yazık ki elimizden olmayan sebeplerden dolayı bazen whatsapp numaramız kısıtlamaya uğruyor. Whatsapp politikası gereği bazen kullanmış olduğumuz güncel numaralarımız yasaklanıyor ve bu durum da yeni numara temin ederek sizlere yeni numaramızı bir kaç dakika içerisin de ulaştırıyoruz.

Tipo90 sitesinin milyon üyeye ulaşmasını peşi sıra dolandırıcılar da ne yazık ki peşi sıra artmış durum da. Facebook , instagram ve twitter başta olmak üzere benzeri sosyal ağlarda onlarca hatta yüzlerce sözde tipo 90 bayileri türedi. Ne yazık ki ne kanuni ne de teknik kısıtlamalar ile bu kişilerin emellerine ulaşmasını engelleyemiyoruz. Emellerine bir şekilde ulaştıklarını biliyoruz çünkü dolandırılıp sonrasın da bize ulaşan ve durumlarını izah eden yüzlerce binlerce tipo90 severleri var. Sizleri bu durumdan uzak tutabilmek adına elimizden geleni yapsak da ne yazık ki günümüz teknolojisin de buna %100 dur dememiz mümkün değil. Bu süreç de sizlere de görev düşüyor . Bu makaleyi ulaştırabildiğiniz kadar kişiye ulaştırmanız bizim de amacımıza ulaşmamız da yardımcı olacaktır.

“Tipo90 whatsapp” için bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Romania W Smith

We carry out any projects with our
hearts and are not afraid
of difficulties!