Tipo90 İletişim Bilgileri

Google.com üzerinde veya sosyal paylaşım ağları ( instagram, Facebook, Tiwitter,Youtube ) ve benzeri sayfalarda görmüş olduğunuz tipo90 sitesine ait olduğu söylenen whatsapp numaraları ile bir bağımızın olmadığını söyleyerek başlamak istiyoruz.

Günümüzde internet dolandırıcılığı bir hayli artmış durum da. Ne yazık ki dünyanın en önde gelen kuruluşlarının da önlem alamadığı dolandırıcılık olaylarına bizlerde %100 çözüm bulamıyoruz. Yapabildiğimiz sadece sizlerin ilk önce bizlere ulaşmasını sağlamak.

Teknik olarak bu dolandırıcıların sizleri dolandırmaya çalışmasını engellememiz mümkün değil. Sizlerin bu bilgilendirme yazısını çevrenize ulaştırmanız gerekiyor. Ne kadar çok kişiye ulaşırsanız o kadar çok kişi bu durumdan haberdar olur.

Tipo90 Whatsapp

Tipo90tr.com sitesinin tek bir whatsapp numarası vardır ve sitenin sağ alt köşesin de bulunan whatsapp numarasıdır. Sitenin içerisin de bulunan whatsapp numarasından başka bir iletişim numaramız yoktur. Whatsapp numaralarımız zaman zaman değişebilir. Mesaj yoğunluğundan kaynaklı whatsapp şirketi numaralarımızı bazen bloke edebiliyor. Bu durumlarda bloke işlemini kaldırmamız zaman alıyor ve bu yüzden dolayı da yeni whatsapp numaraları kullanmak zorunda kalıyoruz.

Bu gibi durumlarda 10 bini aşkın üyemiz olduğun dan sizlere tek bir kalem de ulaşmamız mümkün olmuyor. Eğer daha önce iletişim kurduğunuz whatsapp numaramız ulaşılmaz duruma geldi ise yapmanız gereken sadece  google.com üzerinden tipo90tr.com olarak arama yapıp siteye girmek ve sitenin sağ alt köşesinden yeni whatsapp numarasından iletişime geçmek.

Related Posts

Tipo90 Alanya Bayisi
Antalya/Alanya bölgesin de bulunan tipo90 bayileri Türkiye’nin her şehrin de bayilerimiz mevcut. Tipo90 Ana Bayilerine de ulaşarak alt bayilikler temin edebilirsiniz. Antalya Alanya bölgesin de…
Read More