Tipo90 Şikayet

sikayet

Tipo90 Şikayet

Tipo90 sitesi üyelerinin dikkatine. Bu yazımızı okuduktan dan tipo90 sitesini daha yakından tanıma imkanı bulacaksınız. Tipo90 Şikayet yazarak google.com üzerin de yaptığınız aramalar sizlere pek sonuç getirmemiş olacak ki bu yazımızı hazırlama gereği duyduk.

Tipo90 sitesi nedir nasıl çalışır ve nasıl üyelik açılır hakkında biraz bilgi verelim

Kapalı devre bir oyun sitesi olan Tipo90 sitesine direk olarak üye olamazsınız. Güvenlik amaçlı üyelikleri bayiler açabilir. Peki bu bayilere nasıl ulaşabilirsiniz. Türkiye genelin de binlerce bayisi olan Tipo90 sisteminin neredeyse her şehirde bayileri vardır. Bir internet cafe, bir kasap, manav, kıraathane iş arkadaşınız yada her hangi biri aracılığı ile tipo90 üyeliği açabilirsiniz. Üyeliğinizi açtırdığınız bayi sizin kazancınızı yada kaybınızı alır. Bayiniz üyeliğinizi açtırdığınız kişidir. Örnek verecek olursak internet cafeden açtırdığınız üyeliğin kazancını kıraathane bayisi ödemez. Hatta sizin üyeliğinizin detaylarını bile göremez.

Her bayinin kendine özel bir bayi paneli vardır ve bu panel aracılığı ile üyelikler açar yüklemeler yapar çekimler yapar şifre sıfırlar gibi tüm işlemleri yapabilir. Ama dediğimiz gibi bu panel sadece o bayiye aittir.

Tipo90 Sitesi Kazancımı ( Paramı Ödemedi ) !

Hayır böyle bir durum söz konusu değil. Tipo90 sitesi üyeleri ile hiç bir zaman para alışverişine girmez. Site sadece alt yapısını bayilik yapmak isteyen kişi yada kişilere kiralar. Buradan da anlaşılacağı gibi sizde tipo90 bayisi olabilir ve kendi bayiliğiniz altın da üyeler edinebilir ve bu üyeleriniz yatırımlarınızı kendi bünyeniz de finansa edebilirsiniz.

Örnek verecek olursak siz bayi oldunuz ve iş arkadaşınız sizin bayiliğiniz üzerinden tipo90 üyesi olup oyunlarını oynamak istiyor. Size üyelik açtırdı ve 1000 tl yükleme yapmanızı istedi. Parayı ödedi ve sonra ödeyecek bu kısım sizin ticari bilgi birikiminiz ile alakalı bir durum. Yatırmış olduğu 1000 tl yi 2500 tl yaptı ve parasın çekmek istediğinde size söylüyor. Sizde bayi panelinden kazancını çekip kazanan üyenin ödemesini yapıyorsunuz. Tipo90 buraya kadar hiç bir şeye karışmaz. Çünkü bayiden parayı alan sizsiniz ve kazancını da sizin ödemeniz gerekiyor.

Sizin bayiniz kim ise kazancınızı onun ödemesi gerekiyor

Yukarıda örnekler ile anlatmaya çalıştık. Aslında sizin bir kazancınız var ve ödenmemiş ise bu sorumluluk tamamen bayiniz ile alakalı. Yani bu durum da google.com üzerinden tipo90 paramı vermedi nereye şikayet edebilirim diye aramanız bir faydası olmayacaktır.

Türkiye genelinde bulunan binlerce tipo90 bayisinin hiç birinin bir birleri ile bağı yoktur.

Peki bu durum da ne yapmanız gerekiyor ?

Eğer bayiniz size kazancınızı ödemiyor ise yapacağınız sadece bayinizi kazancınızı ödemeye bir şekilde ikna etmek. Bunun dışında yapabileceğiniz pek bir şey yok. Yada birilerinin yapacağı hiç bir şey yok.

Gelen en çok sorulardan biri de tipo90 şikayet merkezi yok mu ? 

Bu sorunuza en başından cevap vererek konuyu biraz daha detaylandıralım. HAYIR YOK !

Makalemiz de buraya kadar bu durumu izah etmeye çalıştık ve daha da ayrıntılı izah etmeye devam edelim. Tipo90 sitesi yaklaşık 12 yıldır sadece bayiler aracılığı ile hizmet veren bir sistem. Peki bayileri neden doğru seçmiyor diyebilirsiniz ama burada seçimi hiç tanımadığımız bir şehir de hiç tanımadığımız birine verdiğimiz bayilik sebebi ile bizi suçlayamazsınız.

Asıl suçlu kim ?

Sizsiniz . Kusura bakmayın ama asıl suçlu sizsiniz. Muhtemelen kazancınızı ödemeyen bayiniz sizin ya mahalleden tanıdığınız, ya tanıdığınız bir esnaf , asker arkadaşınız yada benzer yakınlıkları olan biridir. Bu durum da siz tercihinizi tanıdığınız birin de bile yanlış yaparken tipo90 tanımadığı birin de nasıl doğru yapsın. Tipo90 sitesinin amacı sizlere en yakın konumda bulunan bir bayi edinebilmek. Sizlere bir telefon kadar yakın olup sizlere en iyi hizmeti vermek. Fakat arada işi doğru yapamayan bayiler de çıkmıyor değil. Lakin bu durum da sizlerin tercihinizi doğru yapmanız gerekiyor. Bu yüzden tipo90 sitesinden kazancımı alamadım diye dert yanmayın.

Peki güvenilir tipo90 bayisini nereden bulabilirsiniz ?

Öncelikle bulunduğunuz şehirde ilçe de bulunan tipo90 bayisini mutlaka iyi analiz etmeniz gerekiyor. Daha önce üyesi olan kişi yada kişilerden bilgi almanız gerekiyor. Her karşınıza çıkan ve bayiyim diyen kişilere güvenip paranızı yatırırsanız kazandığınız da paranızı alamama ihtimaliniz yüksek. Bu tercihi sizin yapmanız gerekiyor

Tipo90 internet Bayileri Güvenilir mi ?

Mahalle arasında tipo90 bayiliği yapmak ne kadar kolay ise internet üzerinden bayilik yapmak da bir o kadar kolay. İnternet üzerinden bayilik yapan ve işini doğru yapan siteleri çok az diyebiliriz. İyi yapan siteler hakkın da bilgi verip sizi doğru yönlendirmek isteriz ama ne yazık ki bugün işini doğru yapıyor olması ilerleyen günler de de doğru yapmaya devam edecek anlamına gelmiyor. Bu yüzden kimseye kefil olamıyoruz.

Bu duruma bulduğumuz en doğru çözüm ise Tipo90tr.com olarak online oyun oynatmaya başlamak. Tipo90 bayiliği dağıtmak ile beraber Türkiye de online oyun oynatmaya başladıktan sonra kısa bir süre içerisin de 10 binleri geçen üyemiz oldu. Yaklaşık 3 yıldır üyelerimiz hiç bir sorun yaşamadan oyunları güvenli bir şekilde oynayabiliyor

Post Tag:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Romania W Smith

We carry out any projects with our
hearts and are not afraid
of difficulties!