Tipo90 İstanbul

Istanbul

Tipo90 İstanbul

Tipo90 İstanbul

İstanbul şehrin de Tipo90 bayilerimizin sayısı bir hayli fazla. Bir çok tipo90 ana bayisi İstanbul da farklı semtlerde alt bayileri sayılarını her geçen gün arttırıyor.

Sizlerden gelen binlere soru arasından en popüler bir kaç soruya cevap verelim.

  • İstanbul da tipo90 ana bayisi hangi semte ?

Öncelikle belirtmek isteriz ki tipo90 asla bayilerinin bilgilerini her hangi bir platformda paylaşmaz. İstanbul’un neredeyse her semtin de tipo90 bayisi bulmak mevcut. Bu semtler arasında bir çok tipo90 ana bayisine ulaşmanız mümkün. Tipo90 ana bayisi olmak demek alt bayilikler verebilecek bayi paneli kullanabilmek demek. Tabi sadece bununla bitmiyor. Ana bayi olabilmeniz için alt bayilikler ile beraber haftalık cironuzun iyi olması gerekiyor.

  • Ana Bayi olmak için ne yapmamız gerek ?

Tipo90 ana bayisi olmak için ekstra yapmanız gereken hiç bir şey yok. Sadece iletişime geçerek bizden bayi paneli talep edebilirsiniz. Sizinle yapacağımız bayilik kar oranı anlaşması üzerinden ödeme yaparak bayi paneline bakiye yükletebilirsiniz. Bakiyeniz bittikçe yine bizimle iletişime geçip ödeme yaparak bakiye alabilirsiniz. Bakiyeniniz tüketim süresi yoktur. Dilediğiniz süre içerisin de almış olduğunuz bakiyeyi tüketebilirsiniz. Tipo90 sizlere her hangi bir süre içerisin de bakiyenizi tüketmek zorundasınız gibi bir dayatma da bulunmaz.

  • İstanbul Tipo90 Şikayet Merkez Nerede ?

Tipo90 şikayet merkezi sadece tipo90tr.com’dur. Yani şuan bu yazıyı okuduğunuza göre bu sitede şikayetinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Hala sormak istediğiniz İstanbul tipo90 bayileri ve bayilik hakkında tipo90 whatsapp iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Romania W Smith

We carry out any projects with our
hearts and are not afraid
of difficulties!