Tipo90 İndir

Tipo90 İndir

Tipo90 sitesinin uygulamasını indirmek isteyen google.com üzerinden arama yaparak uygulama bağlantısı arayan tipo90 seveler için belirtmeliyiz ki tipo90 sitesinin uygulaması yoktur.

Web tarayıcı üzerinden sitenin linkine tıkladığınız da zaten uygulama gibi kolay bir sekılde kullanabileceğiniz bır sistem sizi bekliyor olacak. Hiç bir oyun sitesinin uygulaması olamaz. Uygulama barındıran servisler yasa dışı oyun sitelerinin uygulamalarını indirilmesine izin vermez.

Bu yüzden dolayı oyun siteleri uygulama yapmaz ve sadece tarayıcı üzerinden giriş sağlatır. Israrla uygulama var diyen üyelerimiz oluyor. Ben indirdim diyen üyelerimiz oluyor. O indirdikleriniz sadece o sitenin kısayol bağlantısı. Direk olarak telefonunuz ana ekranından giriş yapabilmeniz için size sağlanan kolaylık.

Uygulamanın olmadığını size söylüyoruz. Sizler de lütfen etrafınız daki tipo90 sitesi üyelerini bilgilendirin. Bilgilendirin ki intenet üzerinden uygulama indirmek adına sizlere zararlı içerikler indirtmesinler. Bir çok üyemiz uygulama adı altında değişik sitelerde bir şeyler indirip sonrasında zararlı yazılımların mağduru olduğun da bizleri sorumlu tutmaya çalışıyor ki bizler uygulamanın olmadığını her seferin de her ortam da söylüyoruz. İnstgram facebook ve diğer sosyal ağlar olmak üzere web sitemiz de her yer de belirtiyoruz. Lütfen sizler de bu duruma dikkat ediniz.

 

Post Tag:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Romania W Smith

We carry out any projects with our
hearts and are not afraid
of difficulties!