Tipo90 Giriş

giris

Tipo90 Giriş

Tipo90 sitesine son zamanlarda giriş sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bir çok oyun sitesinin domain adresleri yasaklandığından dolayı bu tarz sorunlar ne yazık ki elimizde olmayan sebeplerden dolayı bazen bir kaç dakika gecikebiliyor. Bu durum tamamen teknik bir sorun gözüküyor olsa da aslında teknik bir sorun değil.

Günümüz teknolojisin de domain yasaklanmasını bir kaç saniye içerisin de eski haline getirebilmek ne yazık ki mümkün değil. Sizlerin giriş sorunu yaşıyor olmanızın tek sebebi de bulunduğunuz ülkede tipo90 sitesinin domain adresine gelen erişim engelidir.

Erişim engeli domain adreslerine uygulanan yasaklamadır…

Bu yasaklanma sorunu yüzünden yaşamış olduğunuz tipo90 sitesine giriş sorununu ( rebrand ) kalıcı link çözümü ile gidermeye çalışıyoruz.

Rebrand link sabit bir linktir ve tipo90 sitesinin giriş adresleri yani domaini değişse bile kalıcı linke tıkladığınız da değişen domain adresine otomatik olarak bir kaç dakika içerisin de yönlendirir.

Fakat bazı durumlarda bir kaç dakika olması gereken süre bulunduğunuz şehre, kullandığınız cihaza ve operatörlere göre değişkenlik gösterebilir. Sayfanın alt kısmında yer alan sabit linki kopyalayıp telefonunuz da veya bilgisayarınız da tarayıcı açıp kopyalarsanız tipo90 sitesine sorunsuz bir şekilde giriş sağlayabilirsiniz.

Tipo90 kalıcı link

rebrand.ly/tipo90

“Tipo90 Giriş” için 15 cevap

 1. Tipo90 giriş sorunu avatarı
  Tipo90 giriş sorunu

  Siteye giremiyorum reblan ile başlayan bir link vardı onu gönderirmisiniz lütfen

  1. admin avatarı

   Sabit link i whatsapp üzerinden talep edebilirsiniz. Ama öncelikle bayiniz bu linki size istediğiniz her zaman göndermek zorunda. bu hizmeti vermek zorunda. Bayiniz ile bu hizmet konusun da daha duyarlı olması konusun da görüşebilirsiniz.

 2. Tipo90 yasaklı avatarı
  Tipo90 yasaklı

  Bayim yeni link gönderdi ama yine de giriş yapmakta sorun yaşyıorum ne yapmam gerekiyor bunun için

  1. admin avatarı

   Bayiniz link gönderdi ise daha sonra ne yapmanız konusun da da size yardımcı olmadı. Yukarıdaki yazımız da ne yapılması gerektiğini izah etmeye çalıştık. hala sorun yaşıyorsanız girişlerde whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

 3. Giriş sorunu yaşıyorum avatarı
  Giriş sorunu yaşıyorum

  Ya ne yaptım sa giriş sorunu yaşıyorum sayfa açılıyor ama hiç bir yere tıklayamıyorum . Çerezleri temizledim wi-fi giirş denedim normal telefonumdan mobil bağlantıdan denedim ama yine de olmadı. Lütfen yardımcı olun

  1. admin avatarı

   Lütfen müşteri hizmetlerine baş vurunuz. Sitenin sağ alt köşesin de whatsapp butonu var oradan iletişime geçebilirsiniz.

 4. Tipo90 yardım avatarı
  Tipo90 yardım

  Giriş yapamıyorum lütfen yardımcı olun

  1. admin avatarı

   Yönergelerimizi uyguladıktan hala giriş yapmakta sorun yaşıyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

  2. Harun k avatarı
   Harun k

   Kanka çerezleri merezleri ne varsa temizle bende aynı sorunları yaşıyordum ama çözdüm. Gerçi zaman zaman yine oluyor ama bu şekilde çözüyorum tipo90 reblan link yok mu sende

 5. Mutlu avatarı
  Mutlu

  Giremiyorum siteye kullanıcı adı ve şifre hatalı diyor. Yardımcı olurmusunuz

  1. admin avatarı

   Tipo90 whatsapp numarası üzerinden yardım talep edin lütfen

 6. Selçuk tipo90 avatarı
  Selçuk tipo90

  Tipo90 sitesine giriş olmuyor şuna bilginiz var mı

  1. admin avatarı

   Whatsapp üzerinden yardım talep edin lütfen. Gerekli yönlendirmemeleri yapacaklardır

 7. Mutsuz avatarı
  Mutsuz

  Tipo90 sitesi şuan sorunlu sanırım bende giriş yapamıyorum lütfen yardımcı olun salı günü bayime ciddi bir rakam ödemem var kurtarmaö gerekiyor

  1. admin avatarı

   Whatsapp üzerinden bilgi talep edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Romania W Smith

We carry out any projects with our
hearts and are not afraid
of difficulties!