Sweet Bonanza Nasıl Oynanır

Sweet Bonanza Nasıl Oynanır

Sweet Bonanza Nasıl Oynanır konusun da sizlere en açıklayıcı şekilde adım adım anlatacağım bu makaleyi başından sonuna okursanız Sweet Bonanza oyununu oynarken çok daha avantajlı olacağınızı bilmenizi isteriz. Sweet Bonanza oyunu son zamanların en çok tercih edilen oyunu olmakla beraber oyun sitelerinin de en çok para dağıtan oyunları arasında ilk sırayı almıştır.

Klas ik slot oyunlarından pek farkı olmayan ama daha önceleri facebook ve benzeri sosyal ağlarda popülerleşen bu Sweet Bonanza oyununu tipo90 sitesin de ayrı bir keyifle oynayabilirsiniz. Pragmatic Play şirketinin piyasaya sunduğunu bu oyun 2018 yılından beri neredeyse her sene ilk sırayı koruyor. Bir şok oyun sever önce bu oyunu tercih ederken sonrasın da diğer oyunlara yada diğer firmaların oyunları ile devam ediyor. Bunları adım adım takip edebildiğimizde bu kadar emin konuşabiliyoruz. Üyelerimizin tipo90 sitesin de hangi oyunu daha çok oynadığı hangi oyun da daha çok kazandığı ve daha çok zaman geçirdiği hakkında verileri otomatik olarak sisteme kayıt ediyoruz. Bu kayıtları inceleyerek sitemizi daha verimli hale nasıl getirebiliriz konusun da çalışmalar yapıyoruz. Üyelerimiz hangi oyun da yada hangi firmanın oyunlarına daha çok ilgi gösteriyorsa o firmanın oyunlarına daha çok önem veriyoruz

Booming Games Oyunları

Pragmatic play oyunları ile birlikte en çok tercih edilen slot oyunları şirketi Booming Games şirketi. 21.352 üyemiz arasın da yaptığımız inceleme sonrasın da Booming Games  oyunlarının pragamtic oyunları ile birlikte Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunlarını piyasaya sunmuşlar. Her ay 2 yada 3 oyun ile güncelleme yapan bu iki firmanın oyunlarını eksiksiz olarak tipo90 sitesin de bulabilirsiniz. Neden eksiksiz diyoruz çünkü her oyun sitesin de Pragmatic Play oyunları olabilir ama bu firmanın oyunlarının tamamı olmayabilir. Lisansı olmayan oyun sitelerin de bu firmaların oyunlarının tamamını bulamazsınız.

Sweet Bonanza Nasıl Oynanır?


Sweet Bonanza oyunu

Eşleşen meyve ve sebzelerin durumlarına göre ikramiye veren Bonanza oyunu neredeyse her çevirmede ikramiye veriyor. Slot severler bilir ki bazı oyunlar vardır ve 50 kere çevirirsin ama bir kez bile ikramiye vermez. İşte bu oyunlar zaten tutulmaz. Bazı firmaların oyunları tamamen üyelerin nefret edeceği şekilde hazırlanmıştır. Bu oyunları mümkün olduğunca sitemiz üzerinden kaldırmaya çalışıyoruz. Bu  oyunları sizlerin oyunlarımız içerisin de ne kadar süre geçirdiğinizi kontrol ederek ayırt edebiliyoruz. Her hafta bu analizi yaparak hangi firma olursa olsun bu bu firmaların oyunlarını sitemizden kaldırıyoruz. Bizim şirket olarak ilk hedefimiz sizleri sitemiz de daha çok tutabilmek. Sizleri sitede tutan oyunların yapımcı firmalarına ait diğer tüm oyunları sitemizde barındırarak sizlerin sitemizin içerisin de oyunlarımız da daha çok zaman geçirip daha çok keyif almanızı hedefliyoruz.

Sweet Bonanza oyunun da 12 veya daha fazla kalp şekerinin eşleşmesi ile birlikte en yüksek ikramiyeyi alabilirsiniz. 40 katı 80 ve 100 katı çarpanları ile birlikte yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bu güzel oyun da keyifli zaman geçirebilirsiniz.

En çok kazandıra slot oyunları

Google.com üzerinden yaptığımız araştırmalar doğrultusun da en çok tercih edilen oyunlar arasında 1.sırada yerini alan Sweet Bonanza oyununun en çok tercih edilmesin de ki sebeplerden biri de yüksek kazanç sağlama imkanı. Bir çok üyenin milyarlarca kazandığı bu oyunun tipo90 sitesin de de en çok ikramiye veren oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Ama unutmayın ki bu oyunlar tamamen eğlence amaçlıdır. Asla bu tarz oyunları kazanç kapısı olarak görmeyin. Yerini dolduramayacağınız miktarları ne bizim sitemiz de ne başka oyun sitelerinde risk etmeyiniz. Hele hele kredi çekerek yada borç para alarak asla ama asla şans oyunların da şansınızı denemeye çalışmayın.

Tipo90 sitesi ailesi olarak sizleri bu konuda bilgilendirmek istiyoruz. Eğer kumar bağımlısı olduğunuzu düşünüyorsanız mutlaka bu konuda profesyonel bir destek almalısınız. Bu konuda google.com üzerinden arama yaparak uzman kişilerden destek alabilirsiniz.

Post Tag:

“Sweet Bonanza Nasıl Oynanır” için bir cevap

  1. Sweet Bonanza oyunu avatarı
    Sweet Bonanza oyunu

    En sevdiğim oyun bu oyun Sweet Bonanza oyunu. BU oyun da kazanıyorum kaybediyoruma ma oynarken keyif alıyorum. Sweet Bonanza oyunu hangı sitelerde var diye google.com üzerinde arama yaptım tipo90 sitesi ile tanıştım aslında ben geç tanışmısım daha onceleri tanımıyor olmamamak da enteresan geldi bana . Bi araştırdım ki arkadaş her şehirde her mahlle de neredeyse her ailede bir kişi kesin oynuyor ::) Nasıl bir site len bu dedim kendi kendime ve bir baktım ben de bu sitenin bağımlısı olmuşum. Bazen mahallemizdeki bayiden oynuyorum bazen bu siteden internet üzerinden banka veya papara ile yatırım yapıyorum. Param yokken mahelleden haftalık ödemeli oynuyorum varken de internet üzerinden aman sessin olun bayim duymasın oyun vermez vallaha 🙂 Napim adam salı günleri ödeme alıyor ama ben kazanınca duramıyorum ki çekim de veremiyorum veriyorum ama yok sistem salıya kadar çekmez diyor falan filan istiyorki salıya kadar parayı oyun oynayıp karcayalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Romania W Smith

We carry out any projects with our
hearts and are not afraid
of difficulties!